Firma „Swojak” działa na rynku już od 8 lat. Dzięki dużemu doświadczeniu, profesjonalnej obsłudze Klienta oraz wykorzystaniu najwyższej jakości produktów cieszymy się w swoim środowisku bardzo dobrą opinią. Każdego dnia wydajemy 500 obiadów do szkół, firm i innych instytucji. Posiadamy filię w Smolcu, oraz w fabryce LG Electronics Wrocław w Biskupicach Podgórnych w gminie Kobierzyce, gdzie serwujemy obiady, ciasta i aromatyczną kawę. Swojak, który od wielu lat działa na rynku gastronomicznym. Dysponujemy zapleczem i profesjonalną obsługą, stale podnosząc jakość świadczonych usług.


Bogate doświadczenie, wyśmienita kuchnia oraz profesjonalna obsługa sprawi, że zorganizujemy dla Państwa niezapomniane przejęcia. Swojak proponuje kompleksową organizację różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych takich jak:
· komunie,
· chrzciny,
· bankiety,
· rocznice,
· imprezy firmowe,
· posiłki regeneracyjne i profilaktyczne,
· dostawa abonamentowa.


Proponujemy dobór menu uwzględniający preferencje i możliwości naszych klientów. Zapewniamy najwyższej jakości usługi połączone z profesjonalnym doradztwem i wsparciem. Układ restauracji umożliwia ciekawą aranżację stołów i zapewnia kameralną atmosferę uroczystości z udziałem do 30 osób. Realizujemy płatność kartą Każde zapytanie traktujemy indywidualnie i staramy się dopasować do Państwa oczekiwań Opierając się na naszym doświadczeniu i zadowoleniu naszych klientów, proponujemy kompleksową współpracę w zakresie usług cateringowych. Pyszne jedzenie, sprawna obsługa, najwyższa jakość...